ממליץ לכם לחפור ברשימה כפי שהיא מוצגת בפרופיל האינסטגרם של המגזין, זו חגיגה לעיניים. מייסד ומנכ"ל אמזון הוא אחד הנבחרים (שלא מבפתיע), שימו לב למה שאמר עליו באזז אלדרין, האדם השני שדרך על פני הירח: "…בזוס לא רק שינה את פני הקמעונאות, הוא מיישם את אותה גישה חדשנית גם בתחומים אחרים כמו תקשורת, מדיה ואפילו מאתגר את האנושות להגיע ליעדים חדשים בחלל. הוא צפה בי נוחת על הירח (בשנת 1969), וכעת אני צופה במסע שלו….".

2 סיפורים קצרצרים ששופכים אור על הדמות שהיא ג'ף בזוס:

הסיפור הראשון: לפני ההנפקה של אמזון, נכפתה על החברה תקופת ״הדממה״ של שבעה שבועות המחויבים על פי תקנות הרשות לנירות ערך האמריקאית, ובמסגרת זו מייסד ומנכ״ל החברה ג״ף בזוס לא הורשה לדבר עם התקשורת. ״אני לא מאמין שהם מכריחים אותנו להשבית את העסקים שלנו לשבע שנים…״, הוא התלונן, תוך שהוא ממיר את השבועות לשנים כדי להדגיש כמה האינטרנט מתקדם ומתפתח בקצב מהיר, פי כמה משווקים אחרים.

הסיפור השני: כשהמתחרה הגדולה (באותה התקופה), ברנס אנש נובל ניצלה את ההדממה והגישה תביעות נגד אמזון, כולל השקת אתר מסחר מתחרה למכירת ספרים, בזוס כתב לעובדי החברה: ״זה בסדר שאתם מתעוררים כל בוקר מודאגים ואחוזי בהלה, אבל אל תדאגו לגבי המתחרים שלנו, לא מהם מגיע כסף. תדאגו ללקוחות שלכם והישארו ממוקדים במשימה״.