עולם הפיננסים והבנקאות נמצא בעיצומו של שלב אבולוציוני חדש. זה קורה אחת לכ-100 שנים, ולשמחתנו הרבה אנו זוכים לחזות בו Hands On. מה שהוביל וממשיך להוביל את השינוי הוא לא רק טכנולוגי (ותחת ההגדרה הזו ממוקמת גם מהפכת המובייל שנוגעת בכולם) אלא גם שינוי צרכני: יותר ויותר אנשים מגלים מוכנות לנהל את הפיננסים שלהם דרך כלים ופלטפורמות שהן Non Bankers. הכוונה: פתרונות חכמים ואפקטיביים המייצרים ערך מוסף שלא קיים בכלים אותם מנגישים לנו המוסדות המסורתיים (בנקים, חברות אשראי וכו'….).

התייחסתי פה בבלוג בעבר למיזמים כגון Coin, כרטיס אשראי דיגיטלי ששם לעצמו למטרה ליתר את כל כרטיסי הפלסטיק שאנחנו מחזיקים בארנק הפיזי (Link). דוגמה נוספת היא אפליקציית Pennies, המשמשת כעוזר דיגיטלי ופיננסי אישי, באמצעותו ניתן לקבל החלטות צרכניות שקולות על בסיס קבלת תמונת מצב פיננסית בזמן אמת (Link).

Final App הוא מיזם נוסף המנסה לשדרג משמעותית את האינטראקציה שלנו עם ההוצאות בכרטיס האשראי. האפליקציה מתמקדת בנקודה קריטית שמהווה מקור לדאגה עבור רוב בני האדם שקונים ברשת – אבטחת המידע. למרות התחזקות ה- On Line Commerce, מחקרים מראים שנושא אבטחת המידע ממשיך להוות חסם פסיכולוגי בכל הנוגע לקניות ברשת. אז במקום להיכנס ללחצים מיותרים במקרה של גניבת פרטי אשראי, ובמקום להבין שתבלו את השעות הקרובות בשיחות עם מוקד השירות, Final App מציעה פתרון זמין, מהיר ונגיש – הפקת מספר אשראי יעודי לכל עסקה/אתר סחר, מה שמאפשר לטפל בהם נקודתית במקרה של פרצת אבטחה.

Card_Image

תובנה חשובה נוספת ש- Final App מתבססת עליה היא העובדה שכיום אנחנו משלמים במגוון צורות: בכרטיס הפלסטיק בסופר השכונתי, און ליין באתר סחר או מבצעים Take Away של פיצה ישרות מאפליקציה. לא משנה באיזה ערוץ אתם קונים, Final App תייצר מספר אשראי ייחודי לאותה עסקה. במקרה, חלילה, של פרצת אבטחה, השירות מבטל אוטומטית את המספר הרלוונטי – מה שמתעדכן בבנק ו/או חברת האשראי, מה שאומר שלא קיימת שום סכנה לשאר הפרטים האישיים.

השירות זיהה עסקה חשודה? חוייבתם פעמיים עבור אותו השירות? תשלום בהוראת קבע התקבל בסכום חריג?
Final App תומך גם בהודעות PUSH שנשלחות ישירות לאפליקציה ע"פ העדפות והגדרות אישיות, מה שהופך את תהליך התשלום לשקוף, מעודכן ותחת שליטה.

קישור לאתר >