אינסטגרם חוגגת 4 שנים להיווסדה. לטעמי היא נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות המרתקות והחדשניות ביותר בעולם, כזו שייצרה לא רק מדיום חדש ושפה חדשה, אלא גם קהילה הולכת וגדלה של אנשים מכל קצוות העולם עבורם היא הפכה לאמצעי תקשורת וביטוי עצמי.

מי שעוקב אחרי הבלוג יודע כמה אני כותב על אינסטגרם, בעיקר דרך דוגמאות למותגים יצירתיים במיוחד שפיצחו את אתגר השיווק מבוסס התוכן. יש לא מעט כאלו, ואני שמח לגלות שאותן הצלחות מעוררות "רעב" בקרב מותגים ומשווקים רבים שמבינים כעת את ההזדמנות שהערוץ הזה מייצר עבורם, למשל: פה, פה ופה.

בנוסף, הופתעתי לגלות עד כמה אינסטגרם הפכה למקור מידע משמעותי ואיכותי עבורי. בכל יום אני מגלה דברים חדשים שמעניינים אותי דרך כל אותם אנשים ומותגים שאני עוקב אחריהם. אני ממליץ לכל אחת ואחד מכם לפתוח קצת את הראש, לחפש את אותם אנשים/גופים שפועלים בתחומים שרלוונטיים אליכם ולתחומי העניין שלכם ובעיקר כל הזמן לגלות בערוץ המדהים הזה דברים חדשים.

וזו המחווה של Facebook לכבוד חגיגות ה-4 של אינסטגרם:

Loading

Happy 4th birthday, @instagram!

View on Instagram

 

בבלוג הרשמי של "אינסטגרם" נכתב במסגרת החגיגות על ה- "InstaMeet" העשירי שהתקיים לאחרונה, מדובר במפגש פיזי של אנשים שעבורם אינסטגרם היא חלק מהחיים האישיים והמקצועיים. בכל רחבי העולם התקבצו קבוצות של אנשים במטרה לדבר על הפלטפורמה, על המשמעות שהיא מייצרת עבורם ועל הביטוי העצמי שלהם דרכה. הפוסט כולל רשימת קהילות כאלו ממגוון רחב של מדינות, שווה להציץ (Link).

Loading

In celebration of the fourth year of Instagram's community, the 10th Worldwide InstaMeet (#WWIM10) took place this weekend and was by far the most ambitious InstaMeet to date. In hundreds of cities around the world, from Istanbul to Delhi, from Paris to Pretoria, thousands of Instagrammers gathered together to meet in person, make photos and connect around a shared passion for capturing the world's moments. Thank you all for making the Instagram community such an extraordinary place full of imaginative, dedicated and compassionate individuals who inspire us everyday. Photos by @macsantiago @boylagi @tobisaenger @marcellohenrique @lelembut_ganas @marcoandremartins @scooteromatours @susanins @shineonyoucraydiamond

View on Instagram