________________________________________________
כמי שמאוד אוהב לבשל בזמנו הפנוי, שמחתי  לגלות את "Tastemade", פלטפורמה דיגיטלית חדשה המיועדת לכל מי שפועל בענף הקולינריה, בין אם באופן מקצועי או כתחביב. למעשה מדובר בפלטפרמת תוכן ווידאו המציג מבחר ענקי של סרטונים ותוכן סביב עולם הקולינריה בין עם מדובר במתכונים, תוכניות בישול, תכנים המצולמים בשטח סביב מוטיב האוכל ועוד.

המטרה הרשמית של "Tastemade" היא להוות אלטרנטיבה חדשנית לערוצי האוכל הקיימים במדיום הטלויזיוני, תוך התבססות על תוכן מקור המופק בסטודיו/ אולפן המשוכלל שהוקם במיוחד לצורך צילומי מתכונים ותוכניות בישול חדשות. התכנים עצמם יהיו נגישים כמובן באתר אבל גם בערוץ ה- You Tube הרשמי ("Tastemade" הם שותפים רשמיים של YouTube וככאלה מעניקים ללקוחות החברה גם נוכחות אופטימלית לתוכן שלהם ב- You Tube, מעבר להפקת התכנים כמובן). בנוסף, "Tastemade" מנגישה את התכנים דרך אפליקציות מובייל ייעודיות וכמובן ברשתות החברתיות.

"Tastemade" מדגישה כי ערך ה- Social משולב בצורה מעמיקה בפלטפטרמה, כך שלמעשה מדובר בהרבה יותר מאוסף תכני ווידאו אלא בקהילה דיגיטלית לכל דבר ששמה לעצנמה למטרה להפגיש בין חברות ומותגי מזון לגבי קהלים חדשים ועדכניים יותר.

 לאתר של "Tastemade"  >>