במסגרת תחרות ה- "Make It Wearable" של Intel, החברה הזמינה יזמים, מפתחים ו- Makers להציג רעיונות למוצרים מהפכניים שישנו לדעתם את העולם בהיבט של טכנולוגיה לבישה, זהו ללא ספק אחד הרעיונות המדהימים ביותר.

BabyBe הוא סימולטור לביש שמיועד לפגים ולתינוקות שנולדו במועד מוקדם מהמתוכנן, ושכתוצאה נדרשים לשהות בבית החולים עד לקבלת אישור רפואי להשתחרר לביתם. מחקרים רבים מראים שהקרבה הפיזית של גוף האם מסייע באופן דרמטי לקצב הגדילה של התינוק, בין היתר על בסיס תנועות הגוף הנוצרות מפעילות הלב של האם. על בסיס התובנה הזו, BabyBe כולל סוג של מזרן עשוי מג'ל מיוחד עליו מניחים את התינוק, כאשר החומר המיוחד זז בהתאם לפעימות הלב של האם, שגם היא לובשת אפוד מיוחד על גופה.

חיישנים רגישים מתרגמים את פעילות ליבה של האם ודרך הרשת מתרגמים את הפעימות לתנועות ותזוזות במזרן של התינוק, כך שהוא יכול לחוש את האם גם כשהיא לא נמצאת באופו הרגע לצידו. עם כל ההומור, ציניות ולפעמים הביקורתיות שיש כלפי טכנולוגיות חדשות והשינויים שהם מביאים עלינו כבני אדם, מדהים בעיני לראות יישמים מדהימים מהסוג של BabyBe שהלכה למעשה משפרים את העולם שבו אנו חיים.