סדרת הראיונות עם תעשיית הדיגיטל (Q&A) הינה סדרת תוכן מקורית שהושקה פה בבלוג לפני כחודשיים. הרעיון לסדרה התגבש לאחר קריאת מספר ראיונות מרתקים עם אנשי דיגיטל בחו"ל בבלוגים ואתרי תוכן המסקרים את הענף. באופן אישי תמיד מעניין אותי להכיר וללמוד על אנשים מרתקים הפועלים בתחום הדיגיטל במגוון רחב של תפקידים ותחומים ולכן חשבתי לנכון להרים את הכפפה ולהשיק סדרת תוכן דומה המתמקדת בתעשיית הדיגיטל הישראלית.

לאחר שגיבשתי את מבנה השאלון, התחלתי להפיץ אותו תחילה לבעלי תפקידים בתחום הדיגיטל הישראלי שאני מכיר באופן אישי אך מהר מאוד המעגל התרחב כך שמשתתפים נוספים שטרם הכרתי ברמה האישית הסכימו לקחת חלק. לשמחתי, "עם הריח בא התיאבון" ובמהרה התחילו גם להגיע אלי בקשות עצמאיות של אנשים שונים בתחום שביקשו להשתתף בסדרה.

נכון לרגע זה פורסמו ראיונות של 22 משתתפים (לרשימת המשתתפים המלאה לחצו כאן), הפועלים במגוון תחומים בענף הדיגיטל, לרבות מנכל"ים של חברות מדיה, אנשי אסטרטגיה, קריאייטיב, מאפייני חווית משתמש, מעצבים, אנשי תוכן ועוד… אני שמח לעדכן שעוד צפויה רשימה ארוכה  ומכובדת של משתתפים נוספים. זה הזמן והמקום גם להודות לכל המשתתפים שהשקיעו מזמנם היקר וענו על השאלון.

אם כן, מצאתי לנכון להציג בפניכם סיכום ביניים של 10 המשתתפים הראשונים (לפי סדר ההופעה בבלוג), כשבחרתי להציג בכל שקף את התשובה של המשתתף הרלוונטי לשאלה: "לאן אתה צופה ששוק הדיגיטל יצעד ב- 5 השנים הקרובות? למה מותגים צריכים להיערך  וכיצד זה משפיע על תחום העסוק שלך?". התשובות – לפניכם:

אתם מוזמנים להיכנס לבלוג וליהנות מהראיונות המלאים, וכמובן להצטרף לעמוד הפייסבוק של הבלוגשם מתעדכנים מידי שבוע המשתתפים החדשים בסדרה, במקביל לתכנים חדשים שלי העוסקים בתחום הדיגיטל, אסטרטגיה, ניתוח מגמות חדשות, מוצרים ואפליקציות. קריאה מהנה!

______________________________________________