השבוע הכרתי אתר חדש בענף תיירות היוקרה: "One Fine Stay". הרעיון: קחו את Airb&b, הוסיפו לו שירות VIP וקבלו הבטחה לחווית אירוח First Class.

One Fine Stay נולד כדי לענות על הצורך הבא: אתם מתכננים ביקור באחת הערים הגדולות בעולם, אתם יכולים לחפש דירה או בית מגניב ב- Airb&b, אבל מי מבטיח לכם שמה שאתם רואים בתמונות אכן משקף את המציאות בדירה ששכרתם? הרי אין דבר מבאס יותר מלתכנן נסיעה לעיר גדולה, השכרתם מקום ייחודי ללון בו ובסופו של דבר השירותים לא ממש עומדים בסטנדרט שציפיתם לו, המצעים לא נראים הכי נקיים, ובכלל – לא בא לכם להשקיע בלנקות/לכבס אחריכם כי בכל זאת, באתם ליהנות.

אם כן, הצעת הערך הייחודית של One First Stay כוללת מבחר מכובד של דירות ובתים שנבחרו בפינצטה, כולם ברמה מאוד גבוהה ואפילו יוקרתית במטרה להיות אטרקטיביים במיוחד לאורחי VIP. את הזמנת הדירה/בית מבצעים אל מול האתר ולא אל מול בעלי הנכס, כשתגיעו למקום תמתין להם דיילת נחמדה שתכניס אתכם לדירה, תעשה לכם סיור קצר, ובעיקר תוודא שהכל תואם את הציפיות שלכם.

אבל השוס בחוווית השירות הייחודית הוא מכשיר iPhone שיעמוד לרשותכם בזמן השהייה בדירה, ובאמצעותו תוכל לבקש ולקבל שירות 24/7 מהצוות המקצועי של החברה: תיאום הגעה של צוות הניקיון שיגיע לדירה וינקה אותה לשביעות רצונכם, הזמנת Take Away מהמסעדות השוות בסביבה, ערכות רחצה הכוללות מגבות איכותיות, סבונים יוקרתיים ועוד. כדי שתוכלו להתמקד בלגלות את המקומות השווים במיוחד סביבכם- האייפון כולל המלצות על מסעדות ומקומות מגניבים לבקר בהם בזמן הביקור (כולל המלצות של בעלי הנכס עצמם שכמובן מכירים את הסביבה ויכולים להעניק לכם המלצות חמות של מקומיים, כדי שלא תבזבזו את הזמן על אתרים תיירותיים).

שימו לב לדבר המדהים הבא: החבר'ה ב- "One First Stay" מפיקים אחת לתקופה מגזין תוכן דיגיטלי (מונגש באתר), הכולל הצגה מקצועית ומקיפה אודות נכסים חדשים ומדהימים שהצטרפו להיצע הייחודי של החברה. המגזין למעשה מאפשר הצצה לדירות ולבתים, ולפעמים אפילו לחוויות של אורחים קודמים שהתארחו במקום. צורת הכתיבה בנוסף לשילוב תמונות סופר איכותיות הופכות את המגזינים הדיגיטליים למדיה עשירה ואיכותית שתורמת לחיזור הצעת הערך של החברה, המספקת לא רק דירות ובתים יוקרתיים להשכרה, אלא גם שירות VIP העומד לרשות האורחים ולמספק להם, במקום ובזמן המתאימים להם את כל הפינוקים הנדרשים כדי להפוך את השהייה למהנה ומפנקת במיוחד:

לאתר החברה >

לעמוד הפייסק של החברה >