ההכרזות החדשות של ZOOM

אני מניח שכמו רוב האנשים, המילה "זום" מעלה בך רגשות מעורבים, מסוג הדברים שאי אפשר איתו או בלעדיו. למרות זאת, עובדה בשטח היא שזום הפכה לה-כלי להתקשרות ווידאו מרחוק בעידן הנוכחי. אז החברה ממנפת את הפופולריות הבלתי מעורערת שלה כדי למנף מוצרים חדשים שהיא בונה. כמקובל בענף, היא עומדת לקיים אירוע מפתחים שייקרא Zoomtopia, שבו היא תכריז על 2 מוצרים חדשים:


1. המוצר הראשון נקרא OnZoo, כלי נפרד שיאפשר לקיים אירועים/שיעורים וירטואליים של עד 1,000 איש (בהתאם לרישיון) כולל מכירת כרטיסים באמצעות פייפאל או כרטיסי אשראי. החוויה תהיה כנראה מאוד דומה לקיים אבל עם ההתאמות שחסרות לכולנו עבור ארועים שכאלו. לינק


2. המוצר ה-2 הוא כנראה המעניין יותר: Zapps, כלי שיאפשר אינטגרציה של אפליקציות וכלים דיגיטליים של צדדים שלישיים שיתחברו ישירות לתוך זום, מה שיאפשר ליהנות משירותים שונים ללא צורך לצאת מהשיחה. מאוד דומה לקונספט של סלאק. למעשה מדובר על תפיסת ה- App Store שכולנו מכירים מעולם המובייל אבל קיים בעוד שלל פלטפורמות כגון WIX ואחרים. האפשרות הזו מייצרת תשתית לאקו סיסטם שלם של מוצרים ומיני-מוצרים אם תרצו שיוכלו להשתלב בשיחות. השאלה איזו יהיו רלוונטיות. לינק.

1 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com