מרחבי הרשת

האינטרנט של הדברים (IoT) מתאר מציאות שבה המון חפצים יהיו וכבר מחוברים לאינטרנט ודרכו - האחד לשני. הבעיה מתחילה כשכל חיבור כזה מצריך סוללה...החברה הזו פיתחה טכנולוגיית בלו-תות' שפועלת ללא סוללה, אמזון וסמסונג הן בין המשקיעות המרכזיות. לינק.

תפקיד ה- CFO בתהליכי הטרנספורמציה בארגונים: מאמר מעניין של מקינזי, במיקוד הפוזיציה הייחודית ואפילו הקריטית של ה-CFO בצומת המאתגר של שינויים רוחביים שארגונים עוברים בעיקר בעולמות הטכנולוגיים והדיגיטליים, ועל יכולת ההשפעה שלו/שלה על המאמצים האלו. לינק.

עבודה ב- Open Space: מחקרים מראים שמדובר בגישה שפוגעת בפרודוקטיביות של העובדים, שמצידם חשים חוסר פרטיות, הם נוטים לנצל יותר ימי מחלה, הם לחוצים יותר ובשורה התחתונה - פחות יעילים בעבודה. אז מדוע עדיין ממשיכים לעבוד בשיטה הזו? לינק

מסתבר שחברות הסלולר בארה"ב מוכרות את הדאטה של המיקום של הלקוחות (ולא דרך ה- GPS או כל אפליקציה על המכשירים עצמם), מידע רגיש שמגיע לגורמים מפוקפקים...לינק.

רשת Walgreens בארה"ב השיקה ניסוי שנועד לחבר בין רצפת המכירה הפיזית לבין תפיסת האון ליין: היא ייצרה מקררי מזון חכמים שמשלבים מצלמות וחיישנים שינתחו את התנהגות הצרכנים ובהתאמה יידעו להציג המלצות על מוצרים משלימים. לינק

חברת הקופות והתשלומים הדיגיטליים Square (בניהולו של ג'ק דורסי, מייסד וגם המנכ"ל של טוויטר), השיקה שירות SDK המאפשר למפתחי צד שלישי לשלב את הטכנולוגיה שלה באפליקציות ומוצרים הדיגיטליים שלהם, ובכך להשתמש ב- Square כאמצעי התשלום והעברת הכספים בין קונים לבין בית העסק. דוגמה מעולה ליישום תפיסת ה- Open Banking כאמצעי להרחיב הפעילות העסקית. לינק.

1 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com