מרחבי הרשת 12.12.2019

עודכן ב: 23 דצמ 2019
1. משתמשים באפליקציות להורדת רמת המתח? יש הטוענים שהם עושים בדיוק את ההיפך, ומגבירים את זמן המסך שלכם. לינק.

2. הצלם הזה מתעד לאורך השנים את ההתמכרות האנושית לסמארטפון, בעיקר במסיבות ובאירועים חברתיים. עצוב. לינק.

3. סין עוקפת את ארה"ב במרוץ החימוש בתחום ה-AI, אבל לא בהכרח לצורך הגנה. לינק.

4. איך זה מרגיש לקחת את ה- Virtual Reality לנסיעת מבחן? למרות ההתפתחות בענף, לדעתי האישית מדובר באזור שעוד צריך להבשיל משמעותית עבור שימוש נרחב ומסחרי. ובכל זאת, מעניין לקבל הצצה להתנסות מהשטח. לינק.

5. 10 טכנולוגיות קניות/קמעונאות שלא היו קיימות לפני כ-10 שנים ומנסות, כל אחת בדרכה להשפיע ולעצב את עולם המסחר. מתשלומים דיגיטליים, מראות חכמות, שירותים מבוססי מיקום, קודי QR ועוד ועוד. יש הטוענים שמדובר בגימיקים שלא ממש ייצרו אימפקט אמיתי על הענף, אחרים טוענים שצריך להסתכל על המגמה ברמת המאקרו. מה דעתכם? לינק.

6. 52 דברים שלמדתי ב- 2019. לינק, ו-20 רעיונות ומגמות שיעצבו את 2020 (לפי לינקדאין), לינק.

7. עתיד ענף החדשות במיקוד פודקסטים. מחקר מעמיק ומעניין של רוייטרס. לינק.

8. מבולבלים? גם אנחנו. רוב האמריקאים מודים שנושא הפרטיות שלהם ברשת הוא נושא שמאוד מטריד אותם, אך גם פחות מרגישים שהם שולטים בו. לינק.

9. עדיין חושבים שחברת הטלוויזיה/תקשורת שלכם נלחצת מהאיום שלכם להתנתק? מחקר חדש מצא שאל מול ה-disruption הרוחבי בענף, עם כניסה של שחקניות OTT TV, חברות הכבלים והתקשורת עברו למצב של הישרדות, ולכן מתמקדות בעיקר בלקוחות הרווחיים יותר, אלו שלא יתווכחו על הנחות בעלות החודשית. לינק.

10. יותר שדות תעופה ברחבי העולם מתחילים להשמיש מערכות facial recognition כאמצעי זיהוי חלופי לדרכונים. הכתב הזה ניסה להימנע מסריקת הפנים שלו במעבר הגבולות בשדה התעופה. זו החוויה האישית שלו. לינק.

1 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com