מרחבי הרשת 16.1.2020

1.  רכבים מודרניים הם מכונה לייצור דאטה, מה הרכב שלכם יודע עליכם? לינק. ואם אתם רוצים להתעמק בכתבה מעולה על איך לשרוד את אתגר הפרטיות בעידן המחובר, לינק.

2. 8 תכונות חשובות לפי חברת החדשנות IDEO, שעזרו לכם לנווט את האתגרים העסקיים בהסתכלות קדימה. לינק.

3. עיצוב מחדש. לפני שרצים לבנות אתר חדש למותג/ארגון שלכם, הנה כמה שאלות שיעזרו לכם להיערך נכון. לינק

4. להיות זבוב על הקיר... אתם פשוט חייבים לצפות בפיצ' (נאום "המכירה") של ג'ק מא הצעיר, המייסד האגדי של אליבאבא, מול כ-17 חברים ושותפים בדירה הפרטית שלו בשלבים שלפני הקמת החברה. לינק.

5. מצגת המגמות של בריאן סוליס ל-2020. למי שלא מכיר, סוליס הוא יועץ, חוקר וסופר מאוד מוערך בתחום העידן המחובר, ויותר נכון: ההתמודדות של מותגים וארגונים עם האתגרים וההזדמנויות החדשות. מצ"ב קישור למצגת השנתית שלו, בה הוא מסכם את 11 המגמות שכדאי לשים לב אליהן השנה. לא מתחבר עמוקות לכולן אבל ללא ספק שווה קריאה ושכל אחת/אחד ייקחו את מה שנראה לכם כרלוונטי. לינק

6. ויזה העולמית משיקה את Visa Direct, שירות P2P (העברות כספים ותשלומים) דיגיטלי בין מחזיקי כרטיס ויזה ו/או עם בתי עסק. הנה מודל מעניין שיכול להתחרות עם ביט, פיי ופייבוקס. לינק

7. תחזיות ל-2030: מגזין Fast Company ראיין מעצבים, אנשי טכנולוגיה, ארכיטקטים ועוד כדי לנסות ולהבין כיצד ייראו החיים שלנו בעשור הקרוב. מה (ואיך נאכל), כיצד הסושיאל משפיע על זה, איך ואיפה נגור, כיצד נטייל בעולם וכיצד היחס שלנו כלפי ארגונים משתנה? שווה קריאה. לינק

8. מישל אובמה משיקה סדרת אינסטגרם חדשה, שתתמקד בסיקור חוויות של השנה הראשונה של סטודנטים אמריקאים בקולג'. הסדרה היא הפרויקט החדש של חברת ההפקה של הזוג אובמה, שכבר חתמו על הסכם הפקת מקור עם נטפליקס. לינק.

9. אימון הכושר של העתיד לא חייב להיות במכון או אפילו מחוץ לבית. טכנולוגית מציאות מדומה (AR) יציאו חוויה ספורטיבית שונה לחלוטין. לינק.

10. סבתא וסבא 2.0: כתבה מעולה על הסכנה שבקטלוג שווקי קר מידי של קהלים. כ-47% מאמריקאים מוגדרים כ"בייבי בומרס" אבל הם נעים בין הגילאים של 56-65, עובדים במשרה מלאה, ומהווים כוח קניה שנתי של כ-700 מיליארד דולר, כספים שמופנים לעצמם וגם למשפחתם. זו הסיבה שאסור למשווקים לדלג על פלח השוק האטרקטיבי הזה, שאחוז גבוה ממנו צורך שירותים דיגיטליים בהיקפים נרחבים. לינק.

7 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com