מרחבי הרשת 2.1.2020

1. 12 מיליון טלפונים, מאגר נתונים אחד ענקי, אפס פרטיות. פרויקט הענק של הניו-יורק טיימס העוסק ב(חוסר) הפרטיות של אזרחי ארה"ב, בכתבה מטורפת. לינק.

2. מה הסינים יכולים ללמד את המערב לגבי חדשנות וטרנספורמציה עסקית מבוססת דיגיטל? לינק.

3. בנקאות ופיננסים ב-2020: סקר שנערך מול קבוצת מנהלים בכירים בתעשייה מצא שהדעות חלוקות לגבי המגמות שיעצבו את הענף בשנים הקרובות, הנה מקבץ מעניין של כמה מהם. לינק.

4. ראיון עם מנהל תחום ה- AI בגוגל, מדבר על מגמות וטרנדים בתחום ה-MA עם הפנים ל-2020. לינק.

5. אחת התובנות המרכזיות מעונת החגים/קניות בעולם המערבי, היא כיצד אמזון סימנה לעצמה מטרה לנכס את אתגר המשלוחים לעצמה ובכך לשלוט בחווית הלקוח עד לדלת שלו. מורגן סטנלי מעריכים שאמזון מנהלת כ50% מהמשלוחים של עצמה. לינק.

6. תופעה מוזרה מתרחשת בשמי קולרדו בלילות...לינק

7. העשור של ה- iPhone: הוא אמנם הושק ב-2007, אבל במהלך העשור האחרון הוא הפך מפריט למאמצים ראשונים למוצר שעיצב תעשייה שלמה. קריאה מעניינת גם אם אתם אנשי אנדרואיד. לינק

8. האם סין עומדת להשיק יואן דיגיטלי, מטבע דיגיטלי חדש שאמור לשנות את פני הבנקאות המודרנית כפי שאנחנו מכירים כיום? לינק.

9. זו אחת הסיבות שבגללן הייתי ממש, אבל ממש שמח לנהוג ברכב של טסלה. הבחור מדגים בסרטון קצר איך עובד הממשק הקולי ברכב (#VoiceFirst, שהוא באמת חכם). לינק.

10. כיצד יראו שדות התעופה של העתיד? שדות תעופה מהוות סוג של אקו סיסטם מרתק המשלב: תחבורה, ביטחון, מיליוני נוסעים בתעבורה שוטפת, לוגיסטיקה מורכבת ועוד. המאמר הזה מתאר כיצד טכנולוגיות חדשות כמו זיהוי פנים, רובוטיקה ועוד מעצבות את המושג שדה תעופה אל עבר העתיד. לינק.

2 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com