מרחבי הרשת 2.4.20201.הצרכנים בסין יכולים לצאת מהבית כדי לבצע קניות. אבל נתוני הקניות און ליין מראה שהם עדיין בוחרים לקנות מהבית.לינק.


2.רשת ההמבורגרים האמריקאית שיק שאק הבינה שאנשים נמנעים מלהזמין הביתה כי המנות מגיעות קרות, אז היא השיקה קופסאת "עשו זאת בעצמכם" שמגיעה עד הבית.לינק. אבל, יאמר לזכותם, רשת "אגדיר" עשתה את זה קודם  (קרדיט: סוכנות Modern Talking). לינק.


3.פסטיבל ה- ZOOM מציף בעיות קשות באבטחת המידעשל המשתמשים.לינק. אגב, תופעה חדשה היא ZOOM BOMBING, אנשים זרים שמצטרפים לפגישות ב- ZOOM ללא הזמנה (מסתבר שזה ממש פשוט). אז כדאי להוסיף סיסמא לפגישה, למנוע אפשרות להעברת קבצים, מנעו אפשרות של "הצטרפות לפני המארח", ואפילו הפעילו אפשרות שמונעת מכאלו שהוסרו להצטרף בשנית.


4.לא רק בישראל, גם בבריטניה שיתוף פעולה בין חברות הטלקום לבין הרשויות רותמות ניתוח דאטהשנובע מהסלולריים כדי להילחם בהתפשטות הקורונה.לינק.


5.מדהים אותי לראות כיצד ענף המוזיאונים והגלריות התאימו עצמם למצב שבו למבקרים אסור להגיע. בדומה למוזיאונים פה בארץ, הנה רשימה של 10 מוזיאונים ולגריות שמציעים סיורים וירטואליים מעולים.לינק.


6.אתם פשוט חייבים לראות את אוסף הגאדג'טים והמכשירים האלו. מעניין היה לצלול לתהליך האפיון עיצוב והפיתוח שלהם ולהבין כיצד הם תוכננו עם מחשבה לייצר ערך למשתמשים.לינק.


7.מנהלים ומובילי ארגונים נמצאים בנקודת זמן קריטית, הנה 3 מאפיינים ויכולות שכל מוביל צריך לאמץ, במיוחד בתקופת משבר (כתבה מעולה של חברת IDEO).לינק. אגב, מדובר במבחן אש אמיתי עבור מנכ"לים צעירים שזו הפעם הראשונה שהם נדרשים להתמודד עם מצב כזה.לינק.


8.נלחמנו כל כך חזק בשנים האחרונות לצמצם את זמן המסכים (שלנו ובעיקר של הילדים), ועכשיו? הביאו את המסך!כתבה של הניו-יורק טיימס.לינק.


9.ועוד בהקשר של שינוי דפוסים ב-180 מעלות: לפני המשבר צורת ההתקשרות המועדפת, בעיקר בקרב צעירים הייתה הסתמסות בכלים הדיגיטליים השונים. ועכשיו?בגלל הגעגוע לתקשורת הבין אישית, ישנה עליה בשיחות ה"רגילות".לינק.


10.הכי רטרו 2020 שיש: הפטיפון הזה מאפשר להקליט/להדפיס תקליטים אמיתיים אצלכם בבית.לינק.

16 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com