מרחבי הרשת 26.3.2020


1. השפעות הקורונה על דפוסי הצרכנות. אומרים שמחלת הסארס היתה הקטליזטור המשמעותי להתחזקות האיקומרס בסין, מה שהוביל בין היתר להקמה של אליבאבא. מה יהיו ההשפעות של המשבר הנוכחי על הצרכנות וכיצד היא תתעצב? מאמר מעניין של Boston Consulting. לינק.


2. מחפשים דרך להעביר את הזמן בבית?10 דרכים יצירתיות של סוכנויות פרסום וקריאייטיב בזמן הקורונה. יש פה מקבץ מעניין של רעיונות שיפעילו את העובדים שסגורים בבתים ואולי גם תקבלו רעיון עבור הלקוחות שלכם. לינק.


3. שירותי השליחויות וההזמנות עד הבית חווים ביקוש אדיר בימים אלו, כך גם צפויה עליה בפעילות האיקומרס. אמזון למשל, הודיעה שהיא מתכוונת לגייס כ-100,000 עובדים כדי לתמוך בפעילות. לינק.


4. רשומה מפורטת וסופר יעילה המרכזת טיפים, קישורים והמלצות במיוחד עבור ארגונים וצוותים, לגבי עבודה מרחוק, שמירה וחיזוק התרבות הארגונית ועוד. שווה להציץ. לינק.


5. "מי שצריך להיות צודק לפני שהוא זז קדימה, לעולם לא ינצח. המושלם הוא האויב של הטוב, במיוחד במסגרת קבלת החלטות בתקופה שכזו. מהירות מנצחת מצב מושלם, הבעיה כרגע היא שכמעט כולם מפחדים לטעות"... תמיד טוב, ועכשיו במיוחד, לקרוא את הדעות של סקוט גאלווי. לא לפספס. לינק.


6. אל תהיו ציניים לגבי הכתבה הבאה: סופרמרקטים שקיבלו גישה למידע ממשלתי מתעדפים משלוחי מזון הביתה לצרכנים מבוגרים שנמצאים בקבוצות סיכון ולא יכולים לצאת מהבית. לינק.


7. ידעתם שאפשר להציג רקע מעוצב לשיחת ה-ZOOM שלכם? זה הזמן להיות יצירתיים. לינק.


8. כתבה מעולה של הניו-יורקר על איך החיים בסין נראים בזמן ההתמודדות עם המגיפה. סין שונה משאר העולם בכל כך הרבה רמות ומובנים, כך גם בתגובה ובהתמודדות שלהם. לינק.


9. הצצה עמוקה ל- ByteDance, ה-unicorn ששווה 75 מיליארד דולר ושמחזיק את TikTok, האפליקציה השלישית מבחינת הורדות בעולם.לינק.


10. "בבת אחת קפצנו לשנת 2025": אלעד גולדנברג (לשעבר בכיר ב- eBay ישראל) בראיון מעולה בגלובס על המוכנות של הקמעונאים הישראלים להתמודד עם המצב, ומה צריך להנחות אותם בהסתכלות קדימה. לינק.

21 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com