מרחבי הרשת

מגוון החלופות של אזרחים להגיע מנקודה A לנקודה B בתוך הערים הגדולות מעולם לא הייתה עשירה כל כך. זו בדיוק הסיבה מדוע נוצר הצורך בכלי אחד שירכז לנו את מגוון האפשרויות, עלויות ומסלולים בצורה היעילה ביותר. בדיוק על בסיס התובנה הזו קמה חברת Whim, שירות שירכז למשתמשים את כל החלופות להגיע ליעד, בין אם זה באמצעות רכבות, אוטובוסים, או תחבורה "קלה" (קורקינטים ואופניים להשכרה). לינק

ברוכים הבאים לעידן ה- #MeOnly. סרטון קצרצר שמציג תחזית (די קודרת לטעמי) על עתיד לא רחוק שבו תרבות ה"אני" הופך לכל כך מרכזי, עד שכל המציאות המורכבת סביבו תתעצב מחדש. לצפייה.

השבוע פורסם שאינסטגרם עומדת לשלב יכולות קנייה של מוצרים ושירותים ישירות מתוך ההודעות (ועל זה נאמר: "עכשיו באים...?"), בכל מקרה, הנה ראיון עם מנהל המוצר החדש של אינסטגרם שמדבר על הכניסה לעולם המסחר המקוון, ועל השאיפות העתידיות של הפלטפורמה. לינק.

לוהט ברשתות החברתיות בסין: קבוצות שמאפשרות תשלום עבור מחמאות מזרים. כן...לינק.  

10 תעשיות שיושפעו ישירות מכניסת תשתית התקשורת 5G. יש לי הרגשה שעוד נשמע המון על ההזדמנויות של הטכנולוגיה הזו....לינק

השבוע דווח על עסקת ענק, כשמקדונלדס העולמית רכשה את חברת Dynamic Yield הישראלית בכ-300 מיליון דולר. החברה פיתחה פלטפורמה המתמחה בסיוע למותגים לייצר אופטימיזציה לתהליכי מכירה ושירות, על בסיס פרסונליזציה של תהליכים, חוויות ושירותים. במילים אחרות, חפשו במילון את המילה "פרסונליזציה" ותמצאו אותם. הנה פוסט מרתק מאתר החברה, עם 50 סטטיסטיקות מעניינות בתחום. לינק. ומה אומר על זה נשיא מקדונלדס העולמית? הנה ההסבר שלו לרכישת הענק - לא לפספס! - לינק.

אפל השיקה השבוע מספר שירותים ומוצרים חדשים, ביניהם שירות Apple TV +, שירות סטרימינג שאמור להתחרות בנטפליקס. במקביל, דיסני עומדת להשיק שירות מתחרה בנטפליקס שייקרא דיסני פלוס, מהלך שללא ספק גורם למנהלים בנטפליקס לזוז באי נוחות בכיסא. הנה 9 סיבות מדוע דווקא המהלך הקרוב של דיסני יכול להפוך להצלחה אדירה בשוק ה- VOD. לינק

בשקט בשקט (אבל לא שקט אצלכם בסלון...) פורנטייט הפכה לאימפריה של כ-250 מיליון משתמשים, ותקציב מחקר ופיתוח של כ-100 מיליון דולר. לינק.

0 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com