מרחבי הרשת 6.2.2020

1.  5 מעצבים מובילים חוזים כיצד תיראה סביבת העבודה ב- 2040. עם הנפילה של Wework, מובילת טרנד חללי העבודה המשותפים, אך עם שינוי מהותי בשיטות וסביבות העבודה המודרניות, קבלו פרויקט מגניב של fastcompany בנושא. לינק.

2. אפל לא טובה בלמכור מוצרים, אלא בפיתוי. האיש הזה עבד בחברת אפל כ-22 שנים, ברובן בצמידות לסטיב ג'ובס עצמו, ובספר שכתב הוא מתאר מה למד מג'ובס לגבי להבין באמת את הפסיכולוגיה של האנשים ולמה הם נמשכים. לינק.

3. 10 רשתות המזון שמובילות את דירוג הדיגיטל בארה"ב, לפי ה- DIGITAL IQ של L2/Gartner ל- 2019. לינק

4. הרובוטים באים, היכונו לבעיות (?) לינק.

5. הפיד שאינו נגמר. כיצד אינסטגרם שותה לנו את הזמן והאנרגיה? לינק.

6. הידעתם שכ-60% מהצרכנים מחליטים איזה מותג לבחור בזמן שהם עומדים מול המדף בסופר? שלא במפתיע, תכנון פריסת המוצרים על מדפי החנויות היא תורה עמוסה בפסיכולוגיה, הנה מאמר מעניין בנושא של חברת המחקר נילסן. לינק.

7. האינטרנט לא שוכח, וזה יכול להיות בעייתי. בני דור ה-Z נולדו לתוך מציאות של מסכים, ולכן דווקא עבורם ה"זיכרון" הקר של רשת האינטרנט יכול להוות בעיה בהמשך חייהם...לינק

8. הסיפור החם של השבוע: האם "פסטיבל תחרות הערים" שיזמה אמזון (עבור איזו עיר תזכה לארח את ה- HQ2 שלה), היא תוצאה של קנאות של בזוס כלפי אילון מאסק? לינק.

9. מקדונלדס השיקה אפליקציה (Archways to Opportunity) פנים ארגונית, שמכוונת לסייע לעובדים לרכוש השכלה וכישורים אישיים ומקצועיים בשילוב אפקטיבי עם העבודה. יופי של דוגמה להעצמת עובדים עם חיזוק הנאמנות למקום העבודה. לינק.

10. כמה עולה לשלוח מייל?! לינק.
7 צפיות

© 2023 by Annabelle. Proudly created with Wix.com